БФ Соціальна платформа

Перевірку проведено згідно запиту: представники фонду зателефонували на номер, який було вказано в інтернеті, до бізнесу на Львівщині, та запит було передано нам для перевірки.

Питання виникли щодо документообігу. Акти прийому-передачі не відповідають чинним. Не будемо вчити сумнівний фонд як повинні виглядати документи при передачі, наприклад, такої дороговартісної речі, як дизель-генератор, який після передачі на баланс частини повинен належним чином утримуватися, просто скажімо так — це зовсім інший документ.

Виклиє запитання також повна копія свідоцтва про народження дівчинки, якій, згідно звіту, було надано допомогу. Жоден чесний прозорий фонд не оприлюднює такі документи, навіть з логотипами фонду. Батьки зазвичай вдячні за кожну копійку допомоги від будь-кого в таких критичних ситуаціях, можуть підписати заяву, що дозволяє навіть оприлюднити приватні документи і свої і дитини, але фонди ніколи не будуть публікувати такі документи.

Як завжди, залишаємо на ваш розсуд допомагати чи ні, а також чекаємо від благодійної ініціативи роз’яснень.

Також важливо зазначити, що 99,9% всіх, хто активно телефонують на номери, що вказані в інтернеті(особливо, якщо йдеться про потреби військових) — мають сумнівну репутацію. Бізнеси в нашій країни активно допомагають армії та самі шукають надійні фонди допомоги ВСУ.

Допомагайте перевіреним!